Zobacz nasz profil na facebook
Kebab Słupsk
59 840 30 32
poniedziałek - czwartek: 9.00 - 22.00
piątek - sobota: 9.00 - 23.00
niedziela: 12.00 - 22.00
W wakacyjnej sondzie portalu GP24 na pytanie "Gdzie jest najlepszy kebab w Słupsku", niemal co drugi czytelnik wskazał Kebab House. Głosy poparte zostały wypowiedziami użytkowników forum:

"Kebab House jest moim zdaniem zwycięzcą i to bez dyskusji, ilość lat na rynku oraz liczba lokali o czymś świadczy! Moglibyśmy wymieniać tu dziesiątki kebabów które się otwierały i zamykały, nie były w stanie przyciągnąć jakością i smakiem takiej ilości klientów aby się utrzymać na rynku. "

"Po pracy bardzo lubię zajść do kebab house na rynku na wolności. Zazwyczaj proszę o trochę bardziej przypieczone mięsko w chrupiącej bułce, do tego biorę sos pikantny i Ayran taki mały słonawy jogurt. Mięsko jest zawsze idealnie przyprawione, sos pikantny z ayranem idealnie dopełnia smak tego kebaba! Jest po prostu PYSZNY! W żadnym, innym miejscu nie jadłem lepszego kebaba od tego w kebab house."

Dziękujemy za wszystkie opinie!

Pozytywne opinie prasy na temat naszych kebabów i sieci Kebab House pozwalają nam dotrzeć do szerszej grupy klientów. Poniżej prezentujemy wybrane artykuły z Głosu Pomorza, a także - jako ciekawostkę - naszą pozycję w katalogu Portalu Społeczności Lokalnej obywatelski.slupsk.pl.


KEBAB
W BUŁCE

cena: 23 zł
KEBAB
NA TALERZU

cena: 33 zł
STRIPS
NUGGETS

cena: 30 zł
ROLLO KEBAB
LAHMACUN

cena: 26 zł
KUBEK
KEBAB

cena: 20 zł
SAŁATKA
Z SEREM TURECKIM

cena: 21 zł
CHEESEBURGER

cena: 19 zł
BOREK

cena: 16 zł
© Kebab House 2011  |  wykonanie: Graffik Studio